Doktor Girişi
Türkiye’nin Sağlık Hizmetlerinin Global Vitrinindeki Yerinizi Hemen Alın !
Dünyaya Sesinizi Duyurun
Tecrübeleriniz, aldığınız eğitim ve daha önce iyileştirdiğiniz hastalar gibi sizinle ilgili en önemli bilgileri potansiyel hastalarınızla paylaşmak istemez misiniz? Tedavi olmak isteyen bir hastanın en büyük beklentisi güvenilir ama bir o kadar da tecrübeli bir doktor bulmaktır. Kişisel bilgilerinizi ve bu alanda neler başardıklarınızı detayları ile paylaşın ve potansiyel hastalarınıza ‘İşte aradığım doktor’ dedirtin. Doktorluk alanındaki başarılarınızdan özel yaşantınızdaki hobilerinize kadar bütün ayrıntıları paylaşarak hasta ve doktor arasındaki güçlü bağı kurabileceğinizi kesinlikle unutmayın!
Multimedya Kaynaklarınızı Paylaşın
Potansiyel hastalarınızın sizinle iletişime geçmesi adına temel hususlarından birinin de güven olduğunu biliyor musunuz? Sizi tanımayan ve daha önce hiç görmemiş insanlara güven aşılamak adına bu işi gerçekten başarıyla yaptığınızı gösteren fotoğraf ve video paylaşmayı ihmal etmeyin. Seçeceğiniz yüksek kaliteli görsel ve videolar randevu takviminizi dolduracak. Size karşı güven kazanan kitle arttıkça sizi tercih eden hasta sayısı artacağı gibi görsel kaynakların etkisi sizi daha başarılı noktalara taşıyacaktır!
Online Takvim Ayrıcalığını Yaşayın!
Randevularınızı bir ajandaya yazarak takip etmenin zorluğunu hiç yaşadınız mı? Bu zorluklarla karşı karşıya kalmamanız için sizlere online takvim aracılığıyla randevu optimizasyonu sunuyoruz. Bir veya daha fazla kurumda adresinizi tanımlayıp sunduğumuz online takvim sayesinde her hasta için bir planlama yapılarak takvimdeki boşluklara uygun bir şekilde yeni hasta kabulü gerçekleştirilebileceksiniz. Gözden kaçan ya da unutulan randevu nedeni ile hastaların beklemesi gibi durumlar ile asla karşı karşıya kalınmayacak online randevu imkanı ile dijitalleşmenin rahatlığını yaşayacaksınız!
Hastalarınız ile İletişimde Kalın!
Hastalarınızın son durumunu öğrenmek ve tedavi sürecinin nasıl ilerlediğini yakından takip etmek istemez misiniz? Hangi doktor istemez ki? Sizin için özel olarak oluşturduğumuz online mesajlaşma ekranı sayesinde hastalarınız ile anlık iletişime geçebileceksiniz. Hastalardan gelen taleplere kısa sürede cevap verebileceğiniz gibi tedavi süreci ile ilgili bilgilere anında ulaşmanın ayrıcalıklarını yaşayabileceksiniz. Online görüşme altyapısı sayesinde de hastalarınızı doğru bilgilendirme avantajını yakalayabileceksiniz.
Hasta Yorumlarından Haberdar Olun!
Hastalarınızın sizin hakkınızda ne düşündüğünü öğrenmek istemez miydiniz? Hayatlarını değiştirdiğiniz ve tedavi süreci ile yeni bir başlangıç sunduğunuz hastalarınızın yorumlarını yakından incelemek çok keyifli olacak. Sizinle ilgili olumlu yönleri okuyup mutlu olabilirken eleştirel yorumları da dikkate alarak daha iyi hizmet sunma şansını elde edeceksiniz. Üstelik farklı dili konuşan hastalarınızın tüm yorumlarını kendi ana dillerinde listeleme imkânı ile o dili konuşan ülkelerdeki tedavi arayan kişilere de ulaşma imkanını elde edebileceksiniz.
İstatistik ve Raporlama Verilerine Kulak Verin!
Sayısal veri ve raporlama ile yakaladığınız başarı oranını hastalarınızla paylaşmaya ne dersiniz? Şu ana kadar muayene ettiğiniz hasta sayısından elde ettiğiniz başarı oranına kadar her detayı grafik ve tablolar ile elde etme imkanına sahip olacaksınız. Üstelik detaylı raporlar sayesinde hem kendi artı/eksilerinizi görebilecek hem de bu verileri hastalarınızın gönlünü kazanmak için devreye sokabileceksiniz.
Tedavi Ettiğiniz Hastalıkları Herkes Bilsin!
Hangi hastalıklarla ilgilendiğinizi ve kullandığınız tedavi yöntemlerini paylaşarak daha geniş kitlelere hitap edebileceğinizi hiç düşündünüz mü? Çalışma gerçekleştirdiğiniz alanları detayları ile paylaşarak hastaların sizinle daha kolay bir şekilde iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik hastalığı ile ilgili hangi doktora başvurması gerektiğini bilmeyen kimseler için de büyük kolaylıklar ortaya çıkarabileceksiniz.