Hastane Girişi
Türkiye’nin Sağlık Hizmetlerinin Global Vitrinindeki Yerinizi Hemen Alın !
Dünyaya Sesinizi Duyurun
Sağlık kuruluşunuzun tüm dünyada bilinen bir markaya dönüşmesini ister misiniz? Kurumunuzun ön plana çıktığı yönleri paylaşın ve doktorlarınızın da başarıları ile hastaları etkilemenin farkını yaşayın. Hastaların neden sizi tercih edeceğini 10 farklı dilde detayları ile sıralama avantajı ile farklı ülkelerde de tanıtımınızın sağlayacağı büyük etkileri bu enfes platform sayesinde hissedin!
Görsel Kaynaklarla Kitlelere Hitap Edin
Sıradan bir hastane olmadığınızı görsel kaynaklarla hissettirebileceğinizi unutmayın! Dünyanın neresinde olursa olsun fotoğraf ve videolarınızı izleyerek sizden yardım almak isteyecek binlerce hasta bulabilirsiniz. Güveni tesis edecek ve kaliteyi ön plana çıkaracak bu kaynakları doğru kullanmak için harekete geçin!
Doktor Kadronuzu Ön Plana Çıkarın!
Bir sağlık kuruluşunu farklı kılan asıl şeyin doktorlar ve sağlık çalışanları olduğunu unutmayın! Doktorlarınızı tek tek tanıtma şansı sunduğumuz platformumuz sayesinde hastaların aradıkları bilgiye daha kolay erişmesine yardımcı olun. Üstelik doktor kadronuz ile ilgili daha çok bilgi paylaştıkça daha yüksek oranda hastanın size ilgi göstereceğini aklınızdan çıkarmayın! Siz şeffaf oldukça kalitenin de peşinizi bırakmayacağının farkına varacaksınız!
Hizmet Noktalarınızı Herkes Öğrensin!
Kliniğinizin nerelerde şubelere sahip olduğunu hastalarınızla paylaşın ve onlara daha yakındaki bir noktadan hizmet alma şansı tanıyın! Hastaların kendilerine en yakın merkezden hizmet alarak mesafeleri ortadan kaldırma arzusunu karşılayın. Henüz yeni kurulmuş ya da yeterli ilgiyi görmeyen şubelerinizi tanıtarak hizmet sunduğunuz her noktanın en yüksek standartlarda faaliyet göstermesine katkı sağlayın!
Online Mesajlaşma ile Hastalarla Temasta Kalın!
Hastalarınızın son durumunu öğrenmek ve tedavi sürecinin nasıl ilerlediğini yakından takip etmek istemez misiniz? Bunun hangi hastane istemez ki? Sizin için özel olarak oluşturduğumuz online mesajlaşma ekranı sayesinde hastalarınız ile anlık iletişime geçebileceksiniz. Hastalardan gelen taleplere kısa sürede cevap verebileceğiniz gibi tedavi süreci ile ilgili bilgilere anında ulaşmanın ayrıcalıklarını yaşayabileceksiniz. Üstelik kaliteli bir hastane olmanın da ayrıcalığı ile toplumu doğru bilgilendirme avantajını yakalayabileceksiniz.
Değerlendirmeleri Dikkate Alın!
Hastane için daha iyi hizmetin anahtarı hastalardan gelen yorum ve değerlendirmelerdir! Eksik yönlerinizi keşfetmenize ve daha iyi hizmet sunmanız açısından doğru çalışmalar yapmanıza olanak sağlayacak hasta yorumları sayesinde kliniğinize değer katın. Üstelik hizmetin asıl değerlendiricileri olan hastalarınızın yorumlarını cevaplayarak onları önemsediğinizi hissettirin!
Veri ve Raporları Analiz Edin!
Aylık ve yıllık raporlamalar ile hastalara arzu ettiğiniz hizmeti ulaştırıp ulaştıramadığınızı inceleyin! Bir hastane olarak başarıyı ölçmenin en doğru yolu verilerin doğru analizidir. Bu konuda size kusursuz hizmet sunan Doctors of Turkey sayesinde dakika dakika toplanan verileri dikkate alın ve yol haritanızı veri analizlerine göre çizin!
Hizmet Alanlarınızı Ön Plana Çıkartın!
Potansiyel hastalarınıza hangi alanlarda hizmet verdiğinizi açıklayarak daha doğru kitlelere hitap etmek istemez misiniz? Tedavi alanlarını ve hangi konularda çözüm sunduğunuzu detaylandırarak hastaların taleplerini karşılamada daha doğru çözümler ortaya koyun. Üstelik hizmet alanlarınız ve teknolojik donanımlarınızla ilgili kısa bilgilendirmeler de yaparak hastaların neden size başvurması gerektiğini hissettirin.